Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE GR CABL

DIGITUS LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLEGR CABL

Produktinfo

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC
- Connector 2: LC
- Cable type: I-VH 2G50/125µ
- Fiber class: OM4
- Mode: Multimode
- Color cable: aqua color
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 50/125µ
- Number of connectors side 1: 2
- Number of connectors side 2: 2
- Cable diameter: 3mm
- Cable jacket: LSOH
- Length: 3m
- Packaging: DIGITUS Polybag


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel