Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST GR CABL (DK-2931-01)

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD.LC-ST GR CABL

Produktinfo

Best performance and link quality for your network

- LC / ST Connector;
- Connector with ceramic ferrule;
- Singlemode;
- Duplex;
- I-VH 2E9/125µ;
- Halogen free cable;
- 9/125µm fiber;
- Fiber class OS 1;
- Cable diameter 3mm.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel