Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD. ST-ST GR CABL (DK-2511-03)

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD.ST-ST GR CABL

Produktinfo

Fiber Optic Patch Cord, ST to ST
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel