Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS FIBER OPTIC PATCH C LC/LC 25M SINGLEM 09/125 CABL (DK-2933-25)

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CLC/LC 25M SINGLEM 09/125 CABL

Produktinfo

- Duplex cable.
- LSOH.
- Connector with ceramic ferrule.
- Cable diameter 3mm.
- Single packed with test-report.
- Connector 1: LC.
- Connector 2: LC.
- Cable type: I-VH 2E9/125µ.
- Fiber class: OM1.
- Mode: Singlemode.
- Color cable: yellow.
- Boot: single-color.
- Fiber diameter: 9/125µ.
- Length: 25m.
- Packaging: DIGITUS Polybag.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel