Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS FIBER OPT PATCH C ST/SC OM2 7M MULTIM 50/125 CABL (DK-2512-07)

DIGITUS FIBER OPT PATCH CST/SC OM2 7M MULTIM 50/125 CABL

Produktinfo

Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel