Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS FIBER OPT PATCH C LC/SC OM2 15M MULTIM 50/125 CABL (DK-2532-15)

DIGITUS FIBER OPT PATCH CLC/SC OM2 15M MULTIM 50/125 CABL

Produktinfo

Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 15m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel