Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
DIGITUS FIBER OPT PATCH C LC/LC 15M OM3 MULTIM 50/125 CABL (DK-2533-15/3)

DIGITUS FIBER OPT PATCH CLC/LC 15M OM3 MULTIM 50/125 CABL

Produktinfo

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 15m, Class OM3


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel