Rabattkoder

Mining

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS FAN-OUT CABLE OM4 5M MTP/ MPO-12SC 0.9 MM CABL (DK-25621-05-4)

DIGITUS FAN-OUT CABLE OM4 5MMTP/ MPO-12SC 0.9 MM CABL

Varenr: DK-25621-05-4
Lagerstatus: Forventet på lager 22.02.2018
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 123,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- Connector: MPO/PC - SC/PC/MM/0.9
- Cable Type: Trunk cable / OM4 / LSZH
- IL: MPO: 0.5 < dB / SC: < 0.3 dB
- Color: Orange


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel