Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
X2 10GBASE-LRM,  SC, 1310nm, 220M, Multi-Mode,  transceiver

DELTACO X2 10GBASE-LRM, SC, 1310nm,220M, Multi-Mode, transceiver

Varenr: X2-C00003
Leverandørlager: 2 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
3 783,-  inkl. mva
Fra 203,-/mnd (30 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel