Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO skarvdon, fiber, SC-ST, multimode,  simplex, keramisk, metall (FBP-1038)

DELTACO skarvdon, fiber, SC-ST, multimode,simplex, keramisk, metall

Varenr: FBP-1038
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
54,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO skarvdon, fiber, SC-ST, multimode, simplex, keramisk, metall

Skarvdon för att sätta i boxar, patchpaneler eller annan utrustning.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel