Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver,  1310nm, 220m, Multi-Mode

DELTACO SFP+ HP X132 10G,LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode

Varenr: SFP-HP020
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
3 105,-  inkl. mva
Fra 202,-/mnd (23 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel