Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR,  1550nm, 80KM, Single-Mode (SFP-C0024)

DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM,Single-Mode

Varenr: SFP-C0024
Leverandørlager: 2 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
17 133,-  inkl. mva
Fra 517,-/mnd (58 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode (Motsvarar Cisco SFP-10G-ZR)


• Motsvarar Cisco SFP-10G-ZR


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel