Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 100BASE-ZX,  1550nm, 80 km, Single-Mode (SFP-C0013)

DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode

Varenr: SFP-C0013
Leverandørlager: 5+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
869,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode (Motsvarar Cisco GLC-FE-100ZX)


• Motsvarar Cisco GLC-FE-100ZX


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel