Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Deltaco SFP 100BASE-FX,  LC, Gigabit Ethernet, 1310nm, 2 km, Multi-Mode (SFP-3C001)
Varenummer:
SFP-3C001
EAN:
7340004691600

Deltaco SFP 100BASE-FX, LC, Gigabit Ethernet, 1310nm, 2 km,Multi-Mode

inkl. mva
220,-
1 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 39,-
100% norsk nettbutikk
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.