Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // DATAUTSTYR // Kabler & Overganger // Nettverkskabler og tilbehør // UTP-kontakter og tilbehør //
DELTACO
DELTACO SFP 100BASE-FX,  LC, Gigabit Ethernet, 1310nm, 2 km, Multi-Mode (SFP-3C001)

DELTACO SFP 100BASE-FX, LC, GigabitEthernet, 1310nm, 2 km, Multi-Mode

Varenr: SFP-3C001
Lokalt lager: 1 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
217,-  inkl. mva
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel