Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 100BASE-BX10-U,  1310TX/ 1550RX,  20km, Single-Mode (SFP-3C010)

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/ 1550RX,20km, Single-Mode

Varenr: SFP-3C010
Leverandørlager: 5+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
300,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, 1310TX/1550RX, 20km, Single-Mode (Motsvarar 3Com 3CSFP86)


• Motsvarar 3Com 3CSFP86


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel