Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 1000Base-ZX,  LC, 1550nm, 80km, Single-Mode,  DOM (SFP-C0008)

DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm,80km, Single-Mode, DOM

Varenr: SFP-C0008
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
902,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM (Motsvarar Cisco SFP-GE-Z)


• Motsvarar Cisco SFP-GE-Z


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel