Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 1000BASE-ZX,  1550nm, 80km, Single-Mode (SFP-DL005)

DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km,Single-Mode

Varenr: SFP-DL005
Leverandørlager: 1 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
869,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 1000BASE-ZX, 1550nm, 80km, Single-Mode (Motsvarar D-LINK DEM-315GT)


• Motsvarar D-LINK DEM-315GT


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel