Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 1000BASE-SX,  LC, 850nm, 550m, Multi-Mode,  DOM (SFP-C0006)

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm,550m, Multi-Mode, DOM

Varenr: SFP-C0006
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
234,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Motsvarar Cisco SFP-GE-S)


• Motsvarar Cisco SFP-GE-S




Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel