Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (SFP-C0007)

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC,1310nm, 10km, Single-Mode

Varenr: SFP-C0007
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
256,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Motsvarar Cisco GLC-LH-SM)


• Motsvarar Cisco GLC-LH-SM


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel