Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO SFP 1000Base-LX,  LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (SFP-HP011)

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm,10Km, Single-Mode

Varenr: SFP-HP011
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
257,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Motsvarar HP J4859C)


• Motsvarar HP J4859C


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel