Rabattkoder

Mining

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
Deltaco
Deltaco SFP 1000Base-EX,  LC, 1310nm, 40Km, Single-Mode,  DOM, Ext temp. (SFP-C0066)

Deltaco SFP 1000Base-EX, LC, 1310nm,40Km, Single-Mode, DOM, Ext temp.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel