Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000BASE-BX-D,  LC, 1490tx/ 1310rx,  Single-Mode

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode

Varenr: SFP-E0005
Leverandørlager: 5+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
543,-  inkl. mva
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel