Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden Datautstyr Nettverk Nettverkskabler Nettverkskabeltilbehør Deltaco MD-111 - Modulinnlegg - RJ-45 - hvit
Deltaco MD-111 - Modulinnlegg - RJ-45 - hvit (MD-111)
Deltaco MD-111 - Modulinnlegg - RJ-45 - hvit (MD-111)
Deltaco MD-111 - Modulinnlegg - RJ-45 - hvit (MD-111)
Deltaco MD-111 - Modulinnlegg - RJ-45 - hvit (MD-111)
Varenummer:
MD-111
EAN:
7333048016782

Deltaco MD-111 - Modulinnlegg - RJ-45 - hvit

inkl. mva
37,-
1 stk Lokalt lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

DELTACO UTP Cat6 Keystone kontaktdon, oskärmad, 90 grader, 22-26AWG, "Tool-free"

Cat6-kontaktdon för nätverkskabel. Man behöver inget verktyg för att klämma fast kabeln.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Andre kjøpte også

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE (en pakke 2)
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP
507,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Ubiquiti UniFi Switch 16 XG 12x 10 Gigabit SFP+, 4x 10 Gigabit Ethernet, rackmonterbar
Ubiquiti UniFi Switch 16 XG
6 401,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)