Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 3m (LCSC-83)

DELTACO LC-SC sx 2.8mm 3m

Varenr: LCSC-83
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
87,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 3m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel