Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELTACO
Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 2m

DELTACO Fiberkablage SC - SC, duplex,singelmode 2m

Varenr: FB-52S
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
145,-  inkl. mva
Kjøp
Tilbehør
DELTACO  CABLE FIBER SC-SC DUPLEX MULTIMODE 2M
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-52
130,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 2m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-2M
137,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 2m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: LCSC-2S
138,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 1m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-51S
138,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage ST - SC, duplex, multimode 2m
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-42
138,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 2m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: LCSC-2M
138,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 3m
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Varenr: FB-53S
139,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage ST - ST, duplex, multimode 2m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-32
139,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 2m
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-22
142,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 2m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-2S
158,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 5m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-55S
165,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 7m
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-57S
178,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 10m
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: FB-510S
185,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage MTRJ - SC, duplex, multimode 2m
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Varenr: FB-72
198,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel