Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
DELTACO Fiberkablage LC/APC - LC, duplex, singlemode OS2, 10m (LCALC-10S)

DELTACO Fiberkablage LC/APC - LC, duplex,singlemode OS2, 10m

Varenr: LCALC-10S
Leverandørlager: 1 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
274,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DELTACO Fiberkablage LC/APC - LC, duplex, singlemode OS2, 10m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel