Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELL
Networking_ Transcei SFP__ 10GbE USR 850nm 100M Reach on OM3 MMF_ 25m on OM2 MMF_ LC

DELL Networking_ Transcei SFP__ 10GbEUSR 850nm 100M Reach on OM3 MMF_ 25m on OM2 MMF_ LC

Varenr: 407-BBRJ
Lagerstatus: Forventet på lager 04.07.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
501,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Dell SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-USR SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 100 m . Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel