Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELL
DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4  IN EXT (407-10929)

DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SRTRANS 850NM 100-150M OM3 OM4 IN EXT

Varenr: 407-10929
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
15 741,-  inkl. mva
Fra 475,-/mnd (59 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The Dell™ QSFP transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel