Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELL
DELL Networ_ Tranceiver SFP__ 10GbE_ SR 850nm Wavelength_ 300m Reach_ 12-pack_ Cust Kit (407-BBPC)

DELL Networ_ Tranceiver SFP__ 10GbE_SR 850nm Wavelength_ 300m Reach_ 12-pack_ Cust Kit

Varenr: 407-BBPC
Lagerstatus: Forventet på lager 28.10.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
36 983,-  inkl. mva
Fra 1.122,-/mnd (53 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 10GBase-LRM SFP+

Compatibility
This product is compatible with the following systems:
DELL NETWORKING N-SERIES N2024
DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
PowerConnect 8100


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel