Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELL
DELL ASSY CBL MTP-MTP OM3 25M AMP (P6TV5)

DELL ASSY CBL MTP-MTP OM325M AMP

Varenr: P6TV5
Lagerstatus: Forventet på lager 02.10.2017
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
8 716,-  inkl. mva
Fra 263,-/mnd (69 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel