Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DELL
DELL 5M LC-LC Multimode Optical DELL UPGR (470-AAYU)

DELL 5M LC-LC Multimode OpticalDELL UPGR

Produktinfo

Transfer data at high speeds with the Multimode LC/LC Fiber Cable from Dell™. This cable features LC connectors at both the ends. It measures 16.4 feet in length, and is ideal for applications where minimum signal loss is an important consideration. This product has been tested and validated on Dell™ systems. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel