Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
DELL
DELL 3M LC-LC Optical Cable DELL UPGR (470-AAYQ)

DELL 3M LC-LC Optical CableDELL UPGR

Varenr: 470-AAYQ
Lagerstatus: Forventet på lager 24.10.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
418,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Dell™ Multimode LC-LC Fiber Optic Cable is used to link your fiber networking devices for high-speed, long-distance connectivity. This 3 meter cable features an LC connector at one end and LC connector at the other end.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel