Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELL
30M LC-LC Optical Cable DELL UPGR

DELL 30M LC-LC Optical CableDELL UPGR

Varenr: 470-AAYS
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 89,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
673,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- Ideal solution for high speed data transmission
- Features LC/LC connectors for interfacing to your device
- Measures 98.42 ft in length
- This product has been tested and validated on Dell systems
- Supported by Dell Technical Support when used with a Dell system

Transfer data at high speeds with the Multimode LC/LC Fiber Cable from Dell™. This cable features LC connectors on both the ends. It measures 98.42 feet in length, and is ideal for applications where minimum signal loss is an important consideration. This product has been tested and validated on Dell™ systems. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel