Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
DELL
1M LC-LC Optical Cable DELL UPGR

DELL 1M LC-LC Optical CableDELL UPGR

Varenr: 470-AAYR
Lagerstatus: Forventet på lager 26.08.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
402,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Multimode LC/LC Fiber Optic Cable is used to link your fiber networking devices for high-speed, long-distance connectivity. This 3.28 ft cable features an LC connector at one end and LC connector at the other end.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel