Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
D-LINK Assist Gold Category C - Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for D-Link DAP-2020, 2230, 2610, DWL-3610, 6610; DGS 1100, 1210, 1500 (DAS-C-3Y247)
Varenummer:
DAS-C-3Y247
EAN:
9999999999994

D-LINK Assist Gold Category C Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - 24x7 - responstid: 4 t - for D-Link DAP-2020, 2230, 2610, DWL-3610, 6610; DGS 1100, 1210, 1500

inkl. mva
1 649,-
Lagerstatus: Forventet på lager 28.10.2019
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Service Inkludert Deler og arbeid
Plassering På stedet
Full kontraktsperiode 3 år
Svartid 4 timer
Servicetilgjengelighet 24 timer pr. dag / 7 dager pr. uke

Detaljer

Service og støtte Utvidet serviceavtale - deler og arbeid - 3 år - på stedet - responstid: 4 timer - tilgjengelighet 24 timer pr. dag / Mandag-fredag ¦ Teknisk støtte - rådgivning via telefon - 3 år - tilgjengelighet 24 timer pr. dag / Mandag-søndag ¦ Konfigurering - 3 år ¦ Installering - 3 år

Informasjon om kompatibilitet

Designet for D-Link 1-Ch MPEG4 Video Server DVS-210-1, 2-Slot Redundant Power Supply Unit Open Chassis DPS-800, DAP-1665, DAP-2020, DAP-2230 Wireless N PoE Access Point, DAP-2610, DAP-2660, DAP-3320, DCS-2132L HD Wireless N Cube Network Camera, DCS-2136L, DCS-2210L Full HD PoE Day/Night Network Camera, DCS-2230L Full HD Wireless Day/Night Network Camera, DCS-2330L, DCS-3110 Fixed Network Camera, DCS-4201, DCS-5230, DEM-201F, DEM-201FL, DEM-301G, DEM-301T, DEM-340MG, DEM-340T, DES-102F, DPE-301GI, DPE-301GS, DPS-200A, DPS-500A, DVS-310-1 Video Encoder with PoE, DWL-3610AP, DWL-6610AP, DWL-6610APE, DWL-6700AP ¦ D-Link AirPremier DWL-3260AP ¦ D-Link AirPremier AG DWL-8500AP Wireless Switching 108 AG Dualband Access Point ¦ D-Link AirPremier N DAP-2310, PoE Access Point with Plenum-rated Chassis DAP-2360 ¦ D-Link DCS 2332L HD Wireless Outdoor Cloud Camera, 3411 Day & Night PoE Network Camera with 3G Mobile Video Support, 5220 Wireless Pan/Tilt Internet Camera, 7000L Wireless AC Day/Night HD Mini Bullet Cloud Camera, 7010L HD Mini Bullet Outdoor Network Camera, 7110 HD Outdoor Day & Night Network Camera ¦ D-Link DEM 210, 211, 310GT, 311GT, 312GT2, 330R, 330T, 331R, 331T, 431XT ¦ D-Link DES 1018MP, 3028 ¦ D-Link DGS 1008MP, 1008P, 1008P/B, 1100-10MP, 1100-10MPP, 1100-18, 1100-24P, 1210-20/ME, 1210-28/ME, 1500-20, 1500-28, 3000-10TC, 3200-10 ¦ D-Link EasySmart Switch DES-1100-16, DES-1100-24, DGS-1100-08P, DGS-1100-16, DGS-1100-24, DGS-1100-26 ¦ D-Link Smart Managed Switch DGS-1100-05, DGS-1100-05PD ¦ D-Link Smart+ DGS-1210-10 ¦ D-Link SmartPro DGS-1510-20, DGS-1510-28 ¦ D-Link Unified Services Router DSR-1000N, DSR-250N ¦ D-Link Web Smart DGS-1210-08P, DGS-1210-10P, DGS-1210-16, DGS-1210-20, DGS-1210-24, DGS-1210-24P, DGS-1210-28 ¦ D-Link Wireless N Unified Access Point DWL-2600AP, Unified Access Point DWL-3600AP ¦ D-Link Wireless Services Router DSR-500N ¦ D-Link xStack DES-3200-10, DES-3200-18, DES-3200-28F
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Tilbehør

D-LINK DEM 211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multimodus - opp til 2 km - 1310 nm - for DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552
D-LINK DEM 211 - SFP (mini-GBIC)
<ul><li>Full dupleksdrift</li><li>Hot-pluggable</li></ul>
1 161,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC - opp til 10 km - 1310 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
D-LINK DEM 310GT - SFP (mini-GBIC)
D-Link DEM 310GT - Utvidelsesmodul - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-LX - 1 Gbps
831,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm - for DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12
D-LINK DEM 311GT - SFP (mini-GBIC)
D-Link DEM 311GT - Utvidelsesmodul - mini-GBIC - Gigabit EN - 100Base-SX - 1 Gbps
514,-
10+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DES 1016D - Switch - ikke-styrt - 16 x 10/100 - stasjonær, rackmonterbar
D-LINK DES 1016D - Switch - ikke-styrt
<B>DES-1016D<BR> 16-ports Workgroup Switch i Desktopformat<BR> </B><BR>DES-1016D er en 10/100Mbps switch uten management for små arbeidsgrupper med høye krav til ytelse og fleksibilitet. DES-1016D er enkel å installere og montere og gir en driftsikker løsning for hjemmet eller mindre kontorer.<BR> <BR>
442,-
2 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DES 1024D - Switch - ikke-styrt - 24 x 10/100 - stasjonær, rackmonterbar
D-LINK DES 1024D - Switch - ikke-styrt
923,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DES 1210 - Switch - Styrt - 8 x 10/100 (PoE) - stasjonær - PoE
D-LINK DES 1210 - Switch - Styrt
1 725,-
2 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DGS 1024D - Switch - ikke-styrt - 24 x 10/100/1000 - stasjonær, rackmonterbar
D-LINK DGS 1024D - Switch - ikke-styrt
880,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DMC 300SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC flermodus - opp til 2 km - for DMC 1000
D-LINK DMC 300SC - Fibermedieomformer - 100Mb
955,-
20+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DMC 515SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 15 km - for DMC 1000
D-LINK DMC 515SC - Fibermedieomformer - 100Mb
1 643,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DMC 700SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC flermodus - for DMC 1000
D-LINK DMC 700SC - Fibermedieomformer - GigE
1 791,-
5+ Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DMC 810SC - Fibermedieomformer - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC-enkeltmodus - opp til 15 km - for DMC 1000
D-LINK DMC 810SC - Fibermedieomformer - GigE
3 786,-
4 stk Leverandørlager (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
D-LINK DMC-1001 - Strømforsyning -
D-LINK DMC-1001 - Strømforsyning - "hot-plug" (plug-in
Strømforsyning - “hot-plug” / redundant ( plug-in modul )
2 247,-
Lagerstatus: Forventet på lager 21.10.2019