Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
D-LINK
10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km

D-LINK 10GBASE-LR SFP+ Transceiver 10km

Varenr: DEM-432XT
Lagerstatus: Forventet på lager 08.06.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
4 702,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (42 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

D-Link DEM-432XT. PCI-buss: SFP+, Fiber optic connector: LC, Nettverksstandard: IEEE 802.3ae. Kabeltype: Single-mode, Fiber cable diameters supported: 9/125. ISV-sertifiseringer: CE, FCC, VCCI, Sikkerhet: UL, TUV, CDRH


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel