Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
CISCO
GE SFP LC connector SX transceiver

CISCO GE SFP LC connectorSX transceiver

Varenr: GLC-SX-MM=
Lagerstatus: Forventet på lager 21.03.2017
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
3 714,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (30 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Tilbehør
CISCO  CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FCÿ
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 21.03.2017
Varenr: CWDM-SFP-1490=
34 850,-
Kjøp
CISCO  CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G /2G FC
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 21.03.2017
Varenr: CWDM-SFP-1550=
34 850,-
Kjøp
CISCO  CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G /2G FC
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 21.03.2017
Varenr: CWDM-SFP-1470=
35 561,-
Kjøp
MICROOPTICS  1000BASE-SX
Reservedeler
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: MO-C-S85123-3CLM
511,-
Kjøp
CISCO  ENHANCED ETHERSWITCH L2 SM 23 FE 1 GE
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 28.03.2017
Varenr: SM-ES2-24=
12 520,-
Kjøp
CISCO  StackWise 50CM Stacking Cable
CISCO
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: CAB-STACK-50CM=
767,-
Kjøp
CISCO  StackWise 1M Stacking Cable
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: CAB-STACK-1M=
1 396,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 + 2T/SFP LAN BASE EN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24TC-L
6 936,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 (8 POE) + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24LC-S
7 232,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24PC-S
9 166,-
Kjøp
CISCO  Catalyst 2960 24 10/100 2 1000BT LAN Base Image
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 21.03.2017
Varenr: WS-C2960-24TT-L
10 882,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960S 24GIGE 2X SFP LAN LITE IN
CISCO
Leverandørlager: 1 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960S-24TS-S
11 339,-
Kjøp
CISCO  24 10/100 ports (8 PoE ports) and 2 10/ 100/ 1000BASE-T ports
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 02.03.2017
Varenr: WS-C2960-24LT-L
12 310,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 + 2 T/SFP LAN BASE IN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48TC-L
14 493,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN LITE IN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48PST-S
16 252,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960S STACK 24GIGE POE 370W 4X SFP LAN BASE IN
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 05.03.2017
Varenr: WS-C2960S-24PS-L
18 908,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE EN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48PST-L
22 407,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 3560 48PORT 10/ 100/ 1000T AND 4 SFP STD IMAGE
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 21.03.2017
Varenr: WS-C3560G-48TS-S
61 377,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 6000 48PT GIGE MOD FAB ENBL-SPARE
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 28.03.2017
Varenr: WS-X6748-SFP=
202 872,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel