Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
CISCO
CISCO GE SFP LC connector SX transceiver (GLC-SX-MM=)

CISCO GE SFP LC connectorSX transceiver

Tilbehør
CISCO  CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FCÿ
Lagerstatus: Forventet på lager 16.11.2017
Varenr: CWDM-SFP-1490=
33 643,-
Kjøp
CISCO  CWDM 1550 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G /2G FC
Lagerstatus: Forventet på lager 16.11.2017
Varenr: CWDM-SFP-1550=
33 643,-
Kjøp
CISCO  CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G /2G FC
Lagerstatus: Forventet på lager 16.11.2017
Varenr: CWDM-SFP-1470=
34 330,-
Kjøp
MICROOPTICS 1000BASE-SX
Reservedeler
MICROOPTICS  1000BASE-SX
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: MO-C-S85123-3CLM
514,-
Kjøp
CISCO  ENHANCED ETHERSWITCH L2 SM 23 FE 1 GE
Lagerstatus: Forventet på lager 23.11.2017
Varenr: SM-ES2-24=
12 128,-
Kjøp
CISCO  StackWise 50CM Stacking Cable
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: CAB-STACK-50CM=
750,-
Kjøp
CISCO  StackWise 1M Stacking Cable
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: CAB-STACK-1M=
1 444,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 (8 POE) + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT
Lagerstatus: Forventet på lager 16.11.2017
Varenr: WS-C2960+24LC-S
7 688,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 + 2T/SFP LAN BASE EN CPNT
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24TC-L
9 090,-
Kjøp
CISCO  Catalyst 2960 24 10/100 2 1000BT LAN Base Image
Lagerstatus: Forventet på lager 16.11.2017
Varenr: WS-C2960-24TT-L
10 757,-
Kjøp
CISCO  Catalyst 24 portar 10/ 100Base-TX + 2x10/ 100/ 1000Base-T(uplink) PoE
Lagerstatus: Forventet på lager 28.10.2017
Varenr: WS-C2960-24LT-L
11 925,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960S 24GIGE 2X SFP LAN LITE IN
Leverandørlager: 1 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960S-24TS-S
12 203,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24PC-S
12 662,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 + 2 T/SFP LAN BASE IN CPNT
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48TC-L
17 348,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960S STACK 24GIGE POE 370W 4X SFP LAN BASE IN
Lagerstatus: Forventet på lager 30.10.2017
Varenr: WS-C2960S-24PS-L
19 111,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN LITE IN CPNT
Leverandørlager: 10+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48PST-S
21 381,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN BASE EN CPNT
Leverandørlager: 20+ på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48PST-L
29 541,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel