Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
CISCO
CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 (8 POE) + 2 T/SFP LAN LITE       EN CPNT

CISCO CATALYST 2960 PLUS 2410/100 (8 POE) + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT

Varenr: WS-C2960+24LC-S
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
7 232,-  inkl. mva
Fra 218,-/mnd (75 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Tilbehør
CISCO  Powercable
Cisco powerkabel
CISCO
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: CAB-ACE=
464,-
Kjøp
CISCO  1000BASE-T SFP
CISCO 1000BASE-T SFP
CISCO
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: GLC-T=
1 578,-
Kjøp
CISCO  100FX SFP ON GE SFP PORTS FOR DSBU SWITCHES
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: GLC-GE-100FX=
1 867,-
Kjøp
CISCO  100BASE-FX SFP F/ FE PORT UK
CISCO
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: GLC-FE-100FX=
1 867,-
Kjøp
CISCO  GE SFP LC connector SX transceiver
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 22.03.2017
Varenr: GLC-SX-MM=
3 714,-
Kjøp
CISCO  GE SFPLC connector LX/LH transceiver
Cisco - Network adapter - SFP - Gigabit EN - 1000Base-LX, 1000Base-LH
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 04.03.2017
Varenr: GLC-LH-SM=
7 690,-
Kjøp
CISCO  RECESSED 1RU RACK MOUNT FOR 35 50, 3750
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 29.03.2017
Varenr: RCKMNT-REC-1RU=
409,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 + 2T/SFP LAN BASE EN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24TC-S
3 754,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT
CISCO
Lagerstatus: Forventet på lager 04.03.2017
Varenr: WS-C2960+48TC-S
7 290,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 24 10/100 POE + 2 T/SFP LAN LITE EN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+24PC-S
9 166,-
Kjøp
CISCO  CATALYST 2960 PLUS 48 10/100 POE + 2 1000BT +2 SFP LAN LITE IN CPNT
CISCO
Leverandørlager: 20+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: WS-C2960+48PST-S
16 252,-
Kjøp
Tilbehør
CISCO Powercable
CISCO Powercable
Cisco powerkabel
464,-
Kjøp
CISCO 1000BASE-T SFP
CISCO 1000BASE-T SFP
CISCO 1000BASE-T SFP
1 578,-
Kjøp
CISCO 100FX SFP ON GE
CISCO 100FX SFP ON GE
1 867,-
Kjøp
CISCO 100BASE-FX SFP F/ FE
CISCO 100BASE-FX SFP F/ FE
1 867,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel