Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
CISCO
"10GBASE-ZR SFP Module, Enterpr"

CISCO "10GBASE-ZR SFP Module, Enterpr"

Varenr: SFP-10G-ZR-S=
Lagerstatus: Forventet på lager 20.07.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
77 448,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Cisco 10GBASE-ZR module supports link lengths of up to about 80 kilometers on standard SMF (G.652). This interface is not specified as part of the 10 Gigabit Ethernet standards and is, instead, built according to Cisco specifications. SFP-10G-ZR-S does not support FCoE.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel