Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
CISCO
CISCO 100BASE-FX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER IN (MFEFX1)

CISCO 100BASE-FX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVERIN

Varenr: MFEFX1
Lagerstatus: Forventet på lager 26.10.2017
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 996,-  inkl. mva
Fra 202,-/mnd (13 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Expanding your switch's capacity for networking doesn't need to be complicated. Formerly Linksys Business Series, now Cisco Small Business Network Accessories, the MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver offers the ability to connect to legacy fiber optic interfaces. Installing the module is as easy as sliding it into an accompanying port on a compatible Cisco switch.

Additional features of the Cisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver include:
-Faster networking in a miniGBIC format.
-Easy installation.
-A maximum fiber optic cable distance of 2 kilometers.
-Low insertion-loss duplex LC receptacle and low electromagnetic interference.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel