Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
CISCO
CISCO 1000BASE-LX/ LH SFP transceiver module MMF/SMF 1310nm DOM Retail (GLC-LH-SMD)

CISCO 1000BASE-LX/ LH SFP transceivermodule MMF/SMF 1310nm DOM Retail

Varenr: GLC-LH-SMD
Leverandørlager: 1 stk på lager (sendes normalt etter 2-3 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
7 791,-  inkl. mva
Fra 235,-/mnd (72 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel