Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ATEN VanCryst VE883K1 - utvider for
ATEN VanCryst VE883K1 - utvider for video/ lyd/ infrarød/ USB/ seriell/ nettverk (VE883K1-AT-G)
Varenummer:
VE883K1-AT-G

ATEN VanCryst VE883K1 - utvider for video/lyd/infrarød/USB/seriell/nettverk

inkl. mva
16 781,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Enhetstype Utvider for video/lyd/infrarød/USB/seriell/nettverk
Produktformfaktor Ekstern

Nettverkstilknytning

Overføringsteknologi Kablet
Dataoverføringshastighet 10.3 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maks. oppløsning 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60 Hz
Maksimal video båndvidde 340 MHz
Maks. overføringsdistanse 300 m
Statusindikatorer Strøm, link OK, video
Egenskaper Oppgraderbar fastvare, 3D-støtte, 8KV ESD Protector, 15KV ESD Protector, metallhus, 12-bits Deep Color-støtte
Tilpassede standarder USB 2.0, HDCP 2.2

Ekspansjon / Tilkoplinger

Grensesnitt 1 x HDMI hunn
1 x lyd - 5-stifts terminalblokk
1 x nettverk - LC multi-mode hunn x 2
1 x micro-USB - Type B hunn
1 x USB 2.0 - Type A hunn
1 x RS-232 - 3-stifts terminalblokk
1 x IR - mini jack hunn
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn

Diverse

Inkludert tilbehør IR-mottaker, 2 SFP-transceivere, IR-sender, 2 x HDMI LockPro, 2 x 3-stifts terminalblokk, 2 x 5-stifts terminalblokk
Medfølgende kabler 1 x USB-kabel
Tilpassede standarder RoHS, Laser Class 1

Strømforsyning

Strømenhet Ekstern strømadapter
Installert antall 2
Max støttet Ant 2
Strømforbruk ved drift 7.05 watt

Miljøparametere

Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 0 - 80% (ikke-kondenserende)
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.