Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ATEN 2A-141G - SFP+ transceivermodul
ATEN 2A-141G - SFP+ transceivermodul (2A-141G)
Varenummer:
2A-141G

ATEN 2A-141G - SFP+ transceivermodul

inkl. mva
2 180,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Pakket mengde 2 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
Enhetstype SFP+ transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul

Nettverkstilknytning

Overføringsteknologi Kablet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maks. overføringsdistanse 300 m
Egenskaper Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Tilpassede standarder IEEE 802.3ae

Ekspansjon / Tilkoplinger

Grensesnitt 1 x nettverk - LC multi-mode x 2

Diverse

Tilpassede standarder RoHS, MSA SFF-8431, OM3

Størrelser og vekt

Bredde 1.46 cm
Dybde 5.59 cm
Høyde 1.3 cm
Vekt 20 g

Miljøparametere

Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.