Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
ASSMANN Electronic
SFP MODULE UPTO 10KM SINGLEMODE LC DUPLEX CONNECTOR 1000BASE-LX CABL

ASSMANN Electronic SFP MODULE UPTO 10KMSINGLEMODE LC DUPLEX CONNECTOR 1000BASE-LX CABL

Produktinfo

ASSMANN Electronic MGB-TLX. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 1250 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Produktfarge: Metallisk, Maksimal overføring avstand: 10000 m, Kabeltype: Single-mode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel