Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
ASSMANN Electronic
SFP MODULE 1.25GBPS UP TO 550M MM CONNECTOR 1000BASESX INDUSTRY CABL

ASSMANN Electronic SFP MODULE 1.25GBPS UPTO 550M MM CONNECTOR 1000BASESX INDUSTRY CABL

Produktinfo

ASSMANN Electronic MGB-TSX. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 1250 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Produktfarge: Metallisk, Maksimal overføring avstand: 550 m, Kabeltype: Multi-mode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel