Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
ASSMANN Electronic
ASSMANN Electronic SFP MODULE 1.25GBPS UP TO 550M MM CONNECTOR 1000BASESX REGULAR CABL (MGB-SX)

ASSMANN Electronic SFP MODULE 1.25GBPS UPTO 550M MM CONNECTOR 1000BASESX REGULAR CABL

Produktinfo

- Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module
- High quality and excellent reliability
- Easy plug-and-play installation
- Hot pluggable
- Connector: 1x LC Duplex
- 1000Base-SX - For Short Haul
- Wavelength: 850nm
- For a Distance of up to 0.55km
- Class 1 laser product compliant with EN 60825-1
- 3.3V power supply


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel