Rabattkoder

Marcus og Martinus PC

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
ASSMANN Electronic
MULTI-MODE 100MBPS SFP FIBER TRANSCEIVER 2KM-40/75 C CABL

ASSMANN Electronic MULTI-MODE 100MBPS SFP FIBERTRANSCEIVER 2KM-40/75 C CABL

Produktinfo

ASSMANN Electronic MFB-TFX. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 100 Mbit/s. Produktfarge: Metallisk, Kabeltype: Multi-mode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel