Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
ASSMANN Electronic
DIGITUS LWL PATCHCABLE 1M SINGLEMODE LC/SC CABL

ASSMANN Electronic DIGITUS LWL PATCHCABLE 1MSINGLEMODE LC/SC CABL

Produktinfo

- Duplex cable.
- LSOH.
- Connector with ceramic ferrule.
- Cable diameter 3mm.
- Single packed with test-report.
- Connector 1: LC.
- Connector 2: SC.
- Cable type: I-VH 2E9/125µ.
- Fiber class: OS2.
- Mode: Singlemode.
- Color cable: yellow.
- Boot: single-color.
- Fiber diameter: 9/125µ.
- Length: 1 m.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel