Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday

 

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


 

Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
ASSMANN Electronic
ASSMANN Electronic DIGITUS LWL PATCHCABLE 10M SINGLEMODE LC/LC CABL (DK-2933-10)

ASSMANN Electronic DIGITUS LWL PATCHCABLE 10MSINGLEMODE LC/LC CABL

Produktinfo

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC
- Connector 2: LC
- Cable type: I-VH 2E9/125µ
- Fiber class: OS1
- Mode: Singlemode
- Color cable: yellow
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 9/125µ
- Length: 10m
- Packaging: DIGITUS Polybag


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel